Kontakt

ul. Zagórcze 24L
41-300 Dąbrowa Górnicza

prawo: 507 962 891

maciej_smigiel@op.pl

Obsługa firm, czy też osób fizycznych przez zespół Śmigiel&Śmigiel nie kończy się na usługach z zakresu księgowości oraz doradztwa finansowego. Nasze biuro proponuje także wsparcie prawnika – tak w kwestiach podatkowych, czy prowadzenia działalności gospodarczej, jak również w innych sprawach wymagających znajomości aktualnego ustawodawstwa.

Zakres świadczonych usług

Współpracujący z biurem adwokat mgr Maciej Śmigiel udziela porad w sprawach handlowo-gospodarczych, karnoskarbowych, a także spadkowych, o odszkodowanie, czy innych regulowanych przepisami Kodeksu Cywilnego. Nasz prawnik może zająć się ponadto sporządzaniem, czy opiniowaniem umów, regulaminów i pozostałych dokumentów firmowych, jak również przygotowywaniem oświadczeń, wniosków oraz pozwów i innych pism procesowych.

Mecenas Maciej Śmigiel może także jako adwokat występować w roli pełnomocnika procesowego lub w charakterze obrońcy Klienta w sprawach karnych i karnoskarbowych należących do właściwości Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Może też reprezentować Klientów przed innymi organami administracyjnymi właściwymi dla nich ze względu na miejsce zamieszkania bądź prowadzenia działalności.

Doświadczenie prawnika biura Śmigiel&Śmigiel

adwokat dąbrowa górnicza

Mgr Maciej Śmigiel to adwokat współpracujący z biurem rachunkowym Śmigiel&Śmigiel od momentu jego założenia. Bezpośrednio nadzoruje jego działalność w zakresie obsługi prawnej, obejmującej doradztwo oraz reprezentację w sprawach cywilnych, karnych oraz gospodarczych - świadczonych zarówno w stosunku do firm, jak i osób indywidualnych. Wykształcenie uzyskał ukończywszy w 1984 roku studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Praktykę zawodową zdobył pracując ponad 18 lat na stanowisku prokuratora w Wojskowej Prokuraturze Garnizonowej w Krakowie. Następnie został wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach. Jako prawnik prowadzi również indywidualną działalność na terenie Dąbrowy Górniczej w postaci własnej kancelarii, zajmując się prowadzeniem spraw z zakresu ustawodawstwa administracyjnego, rodzinnego, cywilnego oraz gospodarczego. Podejmuje się współpracy z podmiotami na terenie całej Polski.

Stając się Klientem naszego biura otrzymują Państwo możliwość konsultacji, jak również uzyskania wsparcia w czynnościach wymagających opinii lub udziału adwokata. Pomoc w zakresie doradztwa świadczymy zarówno w trakcie spotkań w biurze, jak również telefonicznie bądź mailowo.

PROMOCJA!

  • 30% rabatu przez pierwsze 2 miesiące dla Klientów rozpoczynających działalność,
  • 25% rabatu przez pierwsze 6 miesięcy dla Klientów zmieniających biuro rachunkowe, w przypadku podpisania umowy na okres co najmniej  dwuletni,
  • każdy klient, który poleci usługi naszego biura, a umowa z nowym klientem dojdzie do skutku, otrzyma 2 miesiące za 1zł.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do współpracy