Kontakt

ul. Zagórcze 24L
41-300 Dąbrowa Górnicza

księgowość: 666 342 651

monika.smigiel@op.pl

Dzięki naszej pracy Klienci nie muszą martwić się o prawidłowość przedstawianych w Urzędzie Skarbowym, czy ZUS sprawozdań. Decydując się na nasze biuro rachunkowe mogą Państwo bez obaw polecić nam sporządzenie deklaracji, czy też skupić się na prowadzonej przez siebie działalności i realizacji wyznaczonych celów biznesowych. Powierzając nam prowadzenie księgowości bądź obsługę kadrowo-płacową firmy, oddają Państwo prowadzenie dokumentacji oraz rozliczanie dochodów i wydatków przedsiębiorstwa w ręce specjalistów. Specjalistów, których wiedza z zakresu szeroko pojętej rachunkowości poparta jest wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych, jak i różnej wielkości działalności gospodarczych.

Sumienność i przejrzystość

Priorytetem w naszym biurze rachunkowym jest terminowość, rzetelność oraz uczciwość tak w bezpośrednim kontakcie z Klientem, jak i w ramach świadczonych na jego rzecz usług. Wiemy, że w naszej pracy szczególnie ważna jest nie tylko wiedza teoretyczna i zdobyte doświadczenie, lecz także zaufanie. Właśnie dlatego bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność przed US i ZUS. W każdej sytuacji służymy również radą oraz zapewniamy stały dostęp do aktualnych informacji z zakresu prowadzenia księgowości, czy prawa podatkowego.

Twoja sprawa w dobrych rękach

księgowa dąbrowa górnicza Mgr inż. Monika Śmigiel to właścicielka biura rachunkowo-prawnego Śmigiel&Śmigiel, kierująca działalnością firmy oraz bezpośrednio nadzorująca jej funkcjonowanie w zakresie finansowo-kadrowym. Prowadzone przez nią biuro rachunkowe znajdujące się na terenie Dąbrowy Górniczej, świadczy usługi obejmujące między innymi księgowość skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych, jak i obsługę kadrowo-płacową firm.

Wykształcenie uzyskała ukończywszy w 2003 roku studia magisterskie na kierunku matematyka o specjalności matematyczne metody w ekonomii i zarządzaniu na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku rachunkowość i finanse.

Pracowała ponad 10 lat w firmach handlowych oraz produkcyjnych na stanowiskach księgowej oraz od 2007 roku jako główna księgowa. Obecnie prowadząc własne biuro rachunkowe zajmuje się między innymi przygotowywaniem rozliczeń podatkowych, reprezentowaniem Klienta przed Urzędem Skarbowym, prowadzeniem ewidencji, a także sporządzaniem pism, interpretacji czy wniosków.

Wiedza i doświadczenie zbierane w trakcie dotychczasowej działalności sprawiają, że prowadzona przez nią księgowość jest prowadzona pod każdym względem na wysokim poziomie - rzetelnie, terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

PROMOCJA!

  • 30% rabatu przez pierwsze 2 miesiące dla Klientów rozpoczynających działalność,
  • 25% rabatu przez pierwsze 6 miesięcy dla Klientów zmieniających biuro rachunkowe, w przypadku podpisania umowy na okres co najmniej  dwuletni,
  • każdy klient, który poleci usługi naszego biura, a umowa z nowym klientem dojdzie do skutku, otrzyma 2 miesiące za 1zł.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do współpracy