Księgowość - biuro rachunkowe

księgowa dąbrowa górniczaMgr inż. Monika Śmigiel to właścicielka biura rachunkowo-prawnego Śmigiel&Śmigiel, kierująca działalnością firmy oraz bezpośrednio nadzorująca jej funkcjonowanie w zakresie finansowo-kadrowym. Prowadzone przez nią biuro rachunkowe znajdujące się na terenie Dąbrowy Górniczej, świadczy usługi obejmujące między innymi księgowość skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych jak i obsługę kadrowo-płacową firm.

Wykształcenie uzyskała ukończywszy w 2003 roku studia magisterskie na kierunku matematyka o specjalności matematyczne metody w ekonomii i zarządzaniu na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku rachunkowość i finanse.

Pracowała ponad 10 lat w firmach handlowych oraz produkcyjnych na stanowiskach księgowej oraz od 2007 roku jako główna księgowa. Obecnie prowadząc własne biuro zajmuje się między innymi przygotowywaniem rozliczeń podatkowych, reprezentowaniem Klienta przed Urzędem Skarbowym, prowadzeniem ewidencji, a także sporządzaniem pism, interpretacji czy wniosków.

PROMOCJA!

  • 30% rabatu przez pierwsze 2 miesiące dla Klientów rozpoczynających działalność,
  • 25% rabatu przez pierwsze 6 miesięcy dla Klientów zmieniających biuro rachunkowe, w przypadku podpisania umowy na okres co najmniej  dwuletni,
  • każdy klient, który poleci usługi naszego biura, a umowa z nowym klientem dojdzie do skutku, otrzyma 2 miesiące za 1zł.

DZIĘKUJEMY ZA POŚWIĘCONY CZAS i ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY